Το τηλεφωνικό κέντρο του Δήμου μας παραμένει ενεργό για την εξυπηρέτηση των πολιτών 26/01/2022 Αυστηρή σύσταση για #περιορισμό των #μετακινήσεων! Τα εκχιονιστικά μηχανήματα του Δήμου και της Περιφέρειας εργάζονται ασταμάτητα τις τελευταίες ώρες με τη χιονοπτωση να παραμένει πυκνή. Σύμφωνα με τη Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Κρήτης λόγω έντονων καιρικών φαινομένων οι Επαρχιακές οδοί #Γερακαρίου_Σπηλίου, #Αμνάτος_Αρκάδι, #Πατσός_Μέρωνα και #Πρασσές_Πατσός παραμένουν προσωρινά #κλειστές! Το τηλεφωνικό κέντρο του Δήμου μας παραμένει ενεργό για την εξυπηρέτηση των πολιτών 28333 40200.